top of page

REALIZÁCIA

Od výkresu po hotové dielo

ABC Výroba 1

Service Name

V spoločnosti ABC Food Machinery spol. s r.o. sme hrdí na našu schopnosť realizovať rôznorodé projekty a aplikácie vo viacerých odvetviach. Náš skúsený tím pracuje s Vašimi potrebami a cieľmi, aby sme vytvorili výnimočné riešenia a zabezpečili úspešnú realizáciu projektov.

Realizovali sme projekty v rôznych oblastiach:

1.     Potravinársky priemysel:   Spolupracovali sme s mnohými podnikmi na spracovanie mäsa,  mlieka či výroby piva pri ich rozvoji a modernizácii. Naše riešenia pre ich chladenie zabezpečujú správne teplotné podmienky, hygienu a kvalitu spracovávaných výrobkov pri podstatnom znížení nákladov.

2.     Ľadové plochy a zimné štadióny:   Sme špecialistami v navrhovaní a výstavbe ľadových plôch a zimných štadiónov s inovatívnou technológiou. Naše riešenia zaručujú vytvorenie kvalitných ľadových plôch pre zimné športy a ľadové aktivity s výrazne nižšími nákladmi a ekologickou prevádzkou.

3.     Skladovacie priestory:   Vyrobili sme technológie pre skladovacie priestory, ktoré zabezpečujú optimálne chladenie a skladovanie. Naše riešenia umožňujú efektívne uskladnenie a minimalizáciu straty chladu, čo prispieva k udržateľnosti a kvalite skladovaných produktov.

4.     Zmrazovacie tunely:   Navrhli sme a realizovali zmrazovacie tunely pre rýchle a účinné zmrazovanie potravín. Naše technologické riešenia zabezpečujú rovnomerné a rýchle zmrazovanie, čo pomáha zachovať kvalitu a čerstvosť výrobkov.

5.     Logistické centrá:   Navrhujeme a realizujeme chladenie a vykurovanie pre logistické centrá. Naše riešenia zaisťujú optimálne podmienky skladovania a manipulácie a zabezpečujú bezpečnosť a kvalitu v celom dodávateľskom reťazci.

6.     Prenájom chladiacich jednotiek:   Vyvinuli sme mobilné kontajnerové chladiace jednotky pre pokrytie výroby chladu bez potreby veľkých stavebných nákladov (sezónne ľadové plochy na korčuľovanie, chladiaca jednotka bez murovanej strojovne, pokrytie havarijného stavu výroby chladu, ...).

Okrem vyššie uvedených projektov poskytujeme aj ďalšie služby, vrátane odvlhčenia priestorov, riešenia kotolní, parných rozvodov a rozvodov R717 a NH3.

 

Ponúkame tiež riešenia využívania odpadného tepla, automatizácie procesov a monitoring a snímanie únikov NH3  chladív.

Naša spoločnosť je pripravená s Vami spolupracovať na realizácii Vašich projektov a poskytnúť Vám riešenia, ktoré spĺnia Vaše požiadavky a očakávania.

 

Sme Vašim spoľahlivým partnerom v oblasti realizácie náročných priemyselných a športových projektov.

ABC Výroba 2
bottom of page